Express Publishing

Oferta wydawnictwa Express Publishing dla osób przygotowujących się do egzaminów Cambridge.

CPE Use of English

Seria Use of English, przygotowana przez Virginię Evans i wydana przez wydawnictwo Express Publishing, od wielu lat cieszy się ogromnym i stale rosnącym powodzeniem wśród rzeszy osób uczących się języka angielskiego. Dedykowana egzaminowi Certificate of Proficiency in English może być również świetnym podręcznikiem uzupełniającym nie tylko dla osób przygotowujących się do konkretnych egzaminów. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w ten podręcznik :) 
Więcej

FCE Listening & Speaking Skills 1-2

FCE Listening & Speaking Skills 1-2 to seria podręczników do nauki do egzaminów z języka angielskiego Cambridge na poziomie FCE (First Certificate in English) pomagająca w doskonaleniu zdolności rozumienia ze słuchu i mówienia, kolejna propozycja wydawnictwa Express Publishing.
Więcej

FCE Practice Exam Papers

FCE Practice Exam Papers to nowa, dwuczęściowa, seria podręczników do nauki do egzaminów z języka angielskiego Cambridge, przygotowana przez Virginię Evans dla wydawnictwa Express Publishing. Podręczniki zawierają testy, które umożliwiają systematyczne ćwiczenie i rozwijanie takich czynności jak: sprawne czytanie, prawidłowe użycie słownictwa i struktur gramatycznych oraz pisanie na poziomie FCE.
Więcej