Współpracuj z 2learn.pl

data publikacji: 2011-09-07

Z myślą o naszych czytelnikach, przyszłych i obecnych, pragniemy dostarczać praktyczne i rzetelne informacje, które pomogą im w pokonaniu trudnej drogi ku zdobyciu wymarzonego certyfikatu z języka angielskiego. Niezależnie od poziomu, wiele wskazówek może okazać się dla uczniów bardzo cennych.

Dlatego zapraszamy do współpracy szkoły językowe, instytucje związane z nauką języków obcych. Zapraszamy lektorów i uczniów. Zapraszamy wydawnictwa publikujące materiały do nauki. Każdego, kto chciałby podzielić się na łamach naszego serwisu swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Zapraszamy również osoby z certyfikatem, które już po wszystkim mogą przekazać kolegom wiele istotnych rad.

Mamy wiele pomysłów na współpracę z Wami, a i możliwości jeszcze więcej :) choćby nowy cykl: Pod lupą redakcji!

A Ty, Drogi Czytelniku, o czym chciałbyś przeczytać na łamach serwisu 2learn.pl ? Napisz do nas, koniecznie!

Pisz i zarabiaj!
Pasjonatów języka angielskiego zapraszamy do wstąpienia w szeregi redakcji 2learn - wystarczy świeży umysł, barwny język, kreatywne postrzeganie rzeczywistości i lekkie pióro :) Osoby zainteresowane publikowaniem na łamach serwisu, prosimy o nadesłanie próbek swoich prac i propozycje przynajmniej czterech tematów, o których chciałyby napisać. W tym celu skorzystajcie z formularza w zakładce kontakt.  

Serdecznie zapraszamy do kontaktu

Zespół 2learn.pl!