Ready for FCE z kluczem

data publikacji: 2011-08-16

Seria Ready for FCE wydawnictwa Macmillan jest przeznaczona do nauki z nauczycielem lub lektorem. Pomimo iż książkę dla ucznia wyposażono w klucz z odpowiedziami, transkrypcję materiałów do słuchania to jednak uczniowi przygotowującemu się do egzaminu FCE będzie trudno samodzielnie i z korzyścią przerobić zawarty w książce materiał. Dlatego też seria Ready for FCE zawiera również:

- podręcznik dla nauczyciela
- zeszyt ćwiczeń
- 3 płyty CD

Dlaczego warto rozważyć ten podręcznik?

Wydawnictwo Macmillan przekonuje, iż dlatego, że zawiera specjalnie dobrane, ciekawe dla uczniów teksty, którymi uczeń na pewno się nie znudzi. Ponadto, forma została zaktualizowana i dostosowana do aktualnych wymogów egzaminacyjnych. Dodatkowym atutem są testy komunikacyjne oraz to, że książka przygotowuje w równie wysokim stopniu do wszystkich części egzaminu. Na szczególne uznanie zasługuje rozdział Ready for writing, który zapewnia doskonałe wsparcie w rozwijaniu sprawności pisania.

Ostatecznie to nauczyciel zdecyduje o podręcznikach, z którymi będziecie pracować na lekcjach, my natomiast zachęcamy do wyrażania własnych opinii na temat serii Ready for FCE, czy rzeczywiście nauka z tym podręcznikiem jest fajna i ciekawa, tak jak obiecuje autor i wydawnictwo?