Blog

Ankiety

Ruszamy z nowym cyklem, takim, z przymrużeniem oka! Ponieważ bardzo chcemy Was poznać bliżej, by móc lepiej dla Was pisać, gorąco zachęcam do udziału w ankietach. Obiecujemy, że zawsze będą krótkie, treściwe i na temat! A teraz słów kilka o organizacji:
- ankiety nie wymagają od Was logowania, ani tym samym zakładania kont,
- ankiety nie da się powiązać bezpośrednio z osobą, są anonimowe,
- poprzez ankiety nie zbieramy danych osobowych ani ich nie przechowujemy,
- zebrane wyniki wykorzystamy tylko dla celów redakcyjnych

To co? do dzieła! :)

Więcej

Misja i cel

Blog 2learn jest skierowany do wszystkich osób przygotowujących się do egzaminów Cambridge. Ponieważ formułą portalu są wyłącznie ćwiczenia poświęcone różnym partiom egzaminu, nie zastąpimy nikomu wykwalifikowanych podręczników, plików audio czy spotkań z lektorem, pragniemy tylko być uzupełnieniem tej skomplikowanej procedury. Korzystając z naszych ćwiczeń utrwalicie sobie różne zagadnienia gramatyczne, czy słownictwo wymagane na trzech poziomach: FCE, CAE oraz CPE. Podpowiemy Wam również pomysły na różne zabawy za pomocą których zwiększycie skuteczność nauki.
Więcej

Nowy cykl: Pod lupą redakcji!

Rynek wydawniczy w Polsce obfituje w wiele podręczników i materiałów multimedialnych do nauki języków obcych. Każda wizyta w księgarni bądź sklepie internetowym kończy się zmieszaniem i nie małą frustracją - o ile klient nie przychodzi ze ściągawką i gotowcem w ręku - gdyż regały uginają się od różnorodnych propozycji. A przecież czas nie jest z gumy, no i finanse najczęściej też ograniczone, w związku z czym nie można wykupić całego proponowanego asortymentu. Wtedy powstaje pytanie: co wybrać? Dlatego postanowiliśmy rozpocząć cykl redakcji, publikując recenzję tygodnia. Co tydzień przedstawimy Wam sylwetkę wybranego podręcznika lub kursu multimedialnego, przeznaczonego do nauki do egzaminu Cambridge z języka angielskiego.
Więcej

Witamy na blogu 2learn.pl

Internet stale zmienia oblicze edukacji. Tradycyjne podręczniki, zeszyty ćwiczeń czy materiały multimedialne, coraz częściej uzupełniane są przez materiały opublikowane w sieci na łamach wielu tematycznych serwisów. Dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i pomysłowości rzeszy programistów, wykwalifikowanych członków redakcji i pasjonatów danej dziedziny, powstają witryny internetowe podbijające serca milionów. Oni właśnie, którzy przygotowują dla Was codzinne porcje nowinek, ćwiczeń, zadań etc. dbają o to, żeby nauka stała się przyjemnością...

Więcej

Współpracuj z 2learn.pl

Zapraszamy do współpracy szkoły językowe, instytucje związane z nauką języków obcych. Zapraszamy lektorów i uczniów. Zapraszamy wydawnictwa publikujące materiały do nauki. Każdego, kto chciałby podzielić się na łamach naszego serwisu swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami. Zapraszamy również osoby z certyfikatem, które już po wszystkim mogą przekazać kolegom wiele istotnych rad.
Więcej