Nowy cykl: Pod lupą redakcji!

data publikacji: 2011-09-19

Rynek wydawniczy w Polsce obfituje w wiele podręczników i materiałów multimedialnych do nauki języków obcych. Każda wizyta w księgarni bądź sklepie internetowym kończy się zmieszaniem i nie małą frustracją - o ile klient nie przychodzi ze ściągawką i gotowcem w ręku - gdyżregały uginają się od różnorodnych propozycji. A przecież czas nie jest z gumy, no i finanse najczęściej też ograniczone, w związku z czym nie można wykupić całegoproponowanego asortymentu. Wtedy powstaje pytanie: co wybrać? Ekspedientki nie zawsze mają czas na udzielenie rady i wsparcia zakłopotanemu klientowi.

Bardzo dobrze, jeśli akurat zrobiliście wcześniejszy research na forach internetowych, albo zasięgnęliście języka wśród znajomych, którzy z własnego doświadczenia mogą polecić praktyczne i przydatne publikacje. Niestety, nie zawsze w otoczeniu znajdzie się taka osoba, która sprawdziła na sobie te podręczniki, które akurat Wam się przydadzą.

Dlatego postanowiliśmy rozpocząć cykl redakcji, publikując recenzję tygodnia. Co tydzień przedstawimy Wam sylwetkę wybranego podręcznika lub kursu multimedialnego, przeznaczonego do nauki do egzaminu Cambridge z języka angielskiego. Pod lupą redakcji znajdą się takie punkty jak:

> szata graficzna
> zawartość merytoryczna
> wyjaśnienie zagadnień
> materiały dodatkowe
> cena

Każda z części może uzyskać od 1 do 5 gwiazdek, przy czym im więcej gwiazdek, tym lepiej. Liczymy, że w ten sposób,publikując coś więcej, niż suchy tekst marketingowy, pomożemy Wam w wyborze.

Korzystając z okazji pragniemy zaprosić Was, Drodzy Czytelnicy, do udziału we współtworzeniu cyklu: Pod lupą redakcji. Zgłaszajcie nam tytuły książek, o których chcielibyście przeczytać, oraz przysyłajcie własne recenzje książek i materiałów, z którymi mieliście okazję pracować, przedstawcie ich wady i zalety, tak by inne osoby, które są na początku przygody z nauką do egzaminów Cambridge miały szansę trafniej wybrać. Listy przysyłajcie korzystając z formularza zamieszczonego w zakładce kontakt.

Przy okazji zapraszamy również wydawnictwa oraz sklepy językowe - to idealna okazja do zaprezentowania własnej oferty na łamach naszego serwisu.

Zespół 2learn.pl!

Zobacz także:

Pod lupą redakcji: Grammar & Vocabulary Practice, poziom upper-intermediate
Pod lupą redakcji: FCE Use of English 1
Język angielski. Słownictwo. Tematyczny zbiór ćwiczeń 1