News & Events

ExamFinder - wyszukiwarka dat egzaminów Cambridge w British Council

British Council uruchomiło wyszukiwarkę, za pomocą której w prosty i szybki sposób odszukacie daty egzaminów poszczególnych certyfikatów. Po określeniu kryteriów wyszukiwania, otrzymacie wyniki aktualne aż do końca bierzącego roku, czyli do 30 stycznia 2012.
Więcej

Nowy dział z ćwiczeniami z języka angielskiego

Pracując w pocie czoła, dniami i nocami! nareszcie udało nam się przygotować dział z zestawami ćwiczeń z języka angielskiego na poziomie pre-fce i FCE. Rozwiązując nasze ćwiczenia będziecie mieli okazję powtórzyć i utrwalić różne zagadnienia gramatyczne oraz poszerzyć zasób słownictwa przed egzaminami na certyfikaty Cambridge z języka angielskiego FCE (First Certificate in English) oraz CAE (Certificate in Advanced English). Nowy zestaw ćwiczeń wypatrujcie co tydzień.  
Więcej

Premier Skills Polish - aplikacja do doskonalenia słownictwa futbolowego

British Council szturmuje wirtualny świat branży edukacyjnej czym udowadnia to, jak bardzo jest na czasie i bezbłędnie rozumie konieczność inwestowania w nowe technologie. Tym razem otrzymujemy aplikację do doskonalenia słownictwa futbolowego.
Więcej

Regulamin serwisu oraz polityka prywatności

Korzystanie z serwisu 2learn.pl oznacza akceptację warunków regulaminu i polityki prywatności portalu 2learn.pl  Serwis można przeglądać na każdym urządzeniu z dostępem do Internetu za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej, chociaż ze względu na różne funkcjonalności zalecana jest aktualizacja przeglądarki do najnowszej wersji. Więcej

The launch of phrasal verbs exercise

We are proud to announce that we published yesterday our first set of exercises. It contains few phrasal verbs exercises at FCE level which is commonly known as B2 level. Main commands are in English but there are some commands in Polish which will be changed soon. We hope you enjoy the design and questions and will have fun with solving the tasks. Good luck! Więcej

We're on Facebook!

Portal 2learn.pl jest już na Facebook'u. Dzięki temu profilowi będziemy mogli lepiej Was poznać, organizować dla Was szereg fajnych zadań i testów do rozwiązywania, zapraszać do podejmowania nowych wyzwań językowych. Dołączcie do nas, rozwiązujcie ćwiczenia z języka angielskiego, które co tydzień pojawiają się w naszym portalu, czytajcie najciekawsze recenzje podręczników do egzaminów Cambridge i dyskutujcie o nich ze swoimi przyjaciółmi.

Więcej

Weź udział w Ogólnopolskim Badaniu Wynagrodzeń

Od 11 lat Ogólnopolskie Badanie Wynagrodzeń sprawdza wpływ różnych czynników na wynagrodzenie pracowników w Polsce. Weź udział w badaniu i sprawdź poziom zarobków charakterystycznych dla Twojego stanowiska. Więcej

Wykorzystanie Twittera w e-learningu

Twitter - nowe wykorzystanie starego narzędzia w e-learningu jako psztyczek w nos tradycyjnej edukacji.

Więcej

Znajomość języków obcych ma wpływ na wynagrodzenie

Z badania przeprowadzonego przez portal wynagrodzenia.pl wynika, że znajomość języków obcych ma wpływ na wynagrodzenie i jak się okazuje, różnice są dość istotne. W 2008 roku serwis PAP Nauka w Polsce podał, że Polacy uczą się języków obcych przede wszystkim w celu znalezienia lepszej i lepiej płatnej pracy. Taką odpowiedź wskazało aż 44 respondentów. Jednak, dla 1/5 badanych nauka języka obcego to pasja i środek poznania innych kultur czy nawiązania zagranicznych znajomości. 17 procent wskazywało na cele turystyczne.

Więcej