FCE Practice Exam Papers

data publikacji: 2011-08-09

FCE Practice Exam Papers to nowa, dwuczęściowa, seria podręczników do nauki do egzaminów z języka angielskiego Cambridge, przygotowana przez Virginię Evans dla wydawnictwa Express Publishing. Podręczniki zawierają testy, które umożliwiają systematyczne ćwiczenie i rozwijanie takich czynności jak: sprawne czytanie, prawidłowe użycie słownictwa i struktur gramatycznych oraz pisanie na poziomie intermediate i upper-intermediate. Materiały zawarte w podręcznikach umożliwiają skuteczne przygotowanie się do nowej formuły egzaminu First Certificate in English obowiązującej od grudnia 2008r., a także do innych egzaminów o podobnej skali trudności.

Komponenty

Seria FCE Practice Exam Papers składa się z następujących komponentów:
- Student's book 1 i 2
- Teacher's book

Dlaczego warto bliżej przyjrzeć się tej serii?

Przede wszystkim dlatego, że każdy z podręczników wyposażono w 10 kompletnych zestawów testów, umożliwiających rzetelne przygotowanie się do nowej formuły egzaminu FCE. W tych podręcznikach znajdziesz grupy ćwiczeń takie jak słowotwórstwo, teksty z lukami do swobodnego uzupełniania a także ćwiczenia z wyborem jednej odpowiedzi. W podręcznikach znajdziesz również ćwiczenia z zakresu słów o zbliżonym znaczeniu czy transformacji ze słowem kluczem. Z pewnością pomocne okaże się glossary a także arkusz z przykładowymi odpowiedziami.

fce practice exam papers

fce practice exam papers

fce practice exam papers

Co sądzisz o tej serii?
Zapraszamy do współtworzenia sekcji z podręcznikami dla osób przygotowujących się do egzaminów Cambridge. Tylkodzięki Waszym opiniom stworzymy dział służący radą i pomocą przy wyborze skutecznych materiałów do nauki języka.

Przyślij swój komentarz lub recenzję serii FCE Practice Exam Papers, korzystając z formularza w zakładce kontakt.

Na najaktywniejszych autorów czekają inspirujące nagrody!

To może Cię zainteresować:
FCE Listening & Speaking Skills