FCE Listening & Speaking Skills 1-2

data publikacji: 2011-08-09

FCE Listening & Speaking Skills 1-2 to seria podręczników do nauki do egzaminów z języka angielskiego Cambridge pomagająca w doskonaleniu zdolności rozumienia ze słuchu i mówienia. Wydawnictwo Express Publishing oddaje w ręce osób przygotowujących się do egzaminu First Certificate in English zmienioną i uzupełnioną serię podręczników. Materiały te umożliwiają rzetelne przygotowanie się do nowej formuły egzaminu First Certificate in English, a także innych egzaminów o podobnej skali trudności. Zestawten może być przydatny również dla uczniów przygotowujących się do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.

Komponenty:

- Student's book
- Teacher's book
- Class Audio CDs
- Interactive Whiteboard Software - Oprogramowanie do tablicy interaktywnej
Oprogramowanie umożliwia prezentowanie na tablicy interaktywnej materiałów zawartych w książce. Interaktywny obraz jest wspomagany cyfrowo przez narzędzia i funkcje takie jak: warstwa dźwiękowa zadań, modele odpowiedzi, szybkie sprawdzanie poprawności odpowiedzi, transkrypcja nagrań. Dodatkowo oprogramowanie zawiera - w formacie pdf - "Poradnik użytkownika".

Dlaczego warto wybrać ten zestaw?

Głównie dlatego, że podręcznik podzielono na dwie części, część A, zawierającą 10 kompletnych zestawów testów sprawdzających rozumienie ze słuchu, natomiast w części B znajdziecie 11 testów sprawdzających umiejętność wypowiadania się. Część B obejmuje różnorodne zagadnienia, takie jaknp.wakacje, rozrywka itd.
Ponadto autorzy zadbali także oprzygotowanie do każdego testu polegające na wprowadzeniu stosownego materiału leksykalnego (m.in. przydatnych wyrażeń) oraz propozycji odpowiedzi oraz zadbali o wskazówki, np. jak organizować spójne wypowiedzi ustne zamieścili również przykładowy arkusz odpowiedzi do zadań sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu.

fce listening & speaking skills 1-2

fce listening & speaking skills 1-2

fce listening & speaking skills 1-2

Co sądzisz o tej serii?

Zapraszamy do współtworzenia sekcji z podręcznikami dla osób przygotowujących się do egzaminów Cambridge. Tylkodzięki Waszym opiniom stworzymy dział służący radą i pomocą przy wyborze skutecznych materiałów do nauki języka.

Przyślij swój komentarz lub recenzję serii FCE Listening & Speaking Skills 1-2, korzystając z formularza w zakładce kontakt.

Na najaktywniejszych autorów czekają inspirujące nagrody!

To może Cię zainteresować:
FCE Practice Exam Papers