Ankiety - społeczność 2learn.pl

Ruszamy z nowym cyklem, takim, z przymrużeniem oka! Ponieważ bardzo chcemy poznać Was bliżej, by móc lepiej dla Was pisać, gorąco zachęcam do udziału w ankietach. Obiecujemy, że zawsze będą krótkie, treściwe i na temat! A teraz słów kilka o organizacji:
- ankiety nie wymagają od Was logowania, ani tym samym zakładania kont,
- ankiety nie da się powiązać bezpośrednio z osobą, są anonimowe,
- poprzez ankiety nie zbieramy danych osobowych ani ich nie przechowujemy,
- zebrane wyniki wykorzystamy tylko dla celów redakcyjnych

To co? do dzieła! :)

Ankieta 1/2012 - Pytania ogólne

Ponieważ to nasza pierwsza ankieta, postanowiliśmy zadać Wam w niej bardzo podstawowe i zarazem ogólne pytania. Udział w ankiecie nie wymaga logowania ani podawania żadnych danych osobowych, jest też zupełnie bezpłatny. Zgromadzone dane pozwolą nam bliżej poznać naszych Czytelników i z czasem dostosować tematy publikacji do potrzeb osób nas odwiedzających. Ankieta jest bezterminowa, co oznacza, że można wziąć w niej udział w każdej wolnej chwili.

Zapraszamy! :)

I z niecierpliwością czekamy na Wasze pomysły na ankiety, ślijcie formularzem kontaktowym:)

ANKIETA

Więcej

Ankieta 2/2012 - Wybierz portal społecznościowy dla 2learn

Coraz więcej serwisów zakłada profile redakcyjne na portalach społecznościowych, 2learn nie może być gorszy! :) Weź udział w ankiecie i podpowiedz nam, na którym portalu społecznościowym najchętniej śledziłbyś nowinki serwisu? Ale żeby nie było za łatwo dodamy, że można wybrać tylko jedną opcję, ponieważ planujemy skorzystać na razie tylko z jednego z popularnych serwisów.

Przypominamy, że udział w ankiecie nie wymaga logowania ani podawania danych osobowych oraz jest zupełnie bezpłatny. Ankieta jest bezterminowa, co oznacza, że można wziąć w niej udział w każdej wolnej chwili.

Zapraszamy! :)

ANKIETA

A jeśli masz pomysł na ankietę, przyślij go, chętnie opublikujemy ją w Twoim imieniu.
Więcej

Ankieta 3/2012 - Nauka

W poprzednich ankietach zapytaliśmy o to, jakich języków się uczysz i w którym portalu społecznościowym serwis 2learn.pl powinien założyć swój pierwszy społecznościowy profil. Tym razem chcemy zapytać Was o to, co w nauce języka obcego sprawia Wam najwięcej trudności i z jakich materiałów najczęściej korzystacie, przerabiając zadany materiał. Przypominamy, że udział w ankiecie nie wymaga logowania ani podawania żadnych danych osobowych, jest też zupełnie bezpłatny. Zgromadzone dane pozwolą nam bliżej Was poznać. Ankieta jest bezterminowa, co oznacza, że można wziąć w niej udział w każdej wolnej chwili.

ANKIETA

Więcej

Ankieta: Czy jesteś zainteresowany udziałem w webinarium z języka angielskiego?

Webinaria to bardzo popularna forma nauki na odległość a także forma zaliczana do e-learningu, czyli poprzez internet. Wkrótce planujemy zorganizować dla Was cykl webinariów z jezyka angielskiego, na poziomie co najmniej FCE (First Certificate in English). Podczas szkolenia lektor bedzie odpowiadał na Wasze pytania związane z egzaminem FCE, udzielał wskazówek, zwiekszających Wasze szanse na zaliczenie egzaminu z jak najlepszą oceną, ale przede wszystkim, bedzie dostarczał istotną porcje materiału do przerobienia i sprawdzał Wasze postepy w przygotowaniach do egzaminu.

Więcej