Ankieta: Czy jesteś zainteresowany udziałem w webinarium z jezyka angielskiego?

data publikacji: 2013-06-25

Webinaria to bardzo popularna forma nauki na odległość a także forma zaliczana do e-learningu, czyli poprzez internet. Wkrótce planujemy zorganizować dla Was cykl webinariów z jezyka angielskiego, na poziomie co najmniej FCE (First Certificate in English). Podczas szkolenia lektor bedzie odpowiadał na Wasze pytania związane z egzaminem FCE, udzielał wskazówek, zwiekszających Wasze szanse na zaliczenie egzaminu z jak najlepszą oceną, ale przede wszystkim, bedzie dostarczał istotną porcje materiału do przerobienia i sprawdzał Wasze postepy w przygotowaniach do egzaminu.

Pomysł na webinaria zrodził się trochę pod wpływem chwili. Ponieważ każdy zaangażowany we współtworzenie portalu mieszka w innym mieście, najwygodniejszym sposobem komunikacji są różne popularne komunikatory. I podczas jednego z takich spotkań pomyśleliśmy, że fajnie byłoby zorganizować webinaria, podczas których:

- będziemy omawiać wybrany fragment materiału, dotyczącego każdego z pięciu części egzaminu Cambridge,

- wspólnie będziemy wymieniać się wskazówkami i doświadczeniami ułatwiającymi uzyskanie lepszych wyników w nauce do egzaminu,

- ćwiczyć, testować i jeszcze raz ćwiczyć, bo przecież practice makes perfect! :)

ANKIETA - aby wziąć udział w ankiecie skopiuj poniższy link do paska adresu przeglądarki:

https://docs.google.com/forms/d/1Ajz0Bti5m7LiBGw_TjqQRZqCi_OrOKUMUmGSivG8Y0U/viewform 

facebook belka do artykulu